NÉV VÉGZETTSÉG TANÍT
Hegyiné Kalamár Lívia

Igazgató, történelem-orosz , német nyelv-és irodalom  szakos középiskolai tanár

közoktatás vezető

német 7-8.

Varjúné

Fodor Edit

intézményvezető-helyettes,

 magyar - ének-zene szakos tanár

magyar 6.

ének 5-8.
Wiederschitzné Kovács Katalin

tanító, technika szakkollégium,

munkaközösség-vezető, 1. osztály osztályfőnöke magyar, matematika, rajz 1. technika 1.4. napközi, boldog iskola program 

 Czeiner Cintia

tanító, matematika műveltségterület

matematika 4. 5.
napközi

 Nagy Kálmánné

 

tanító, könyvtár szakkollégium

2. osztály osztályfőnöke
matematika, magyar, ének 2. kölyökatlétika, napközi

ifjúságvédelmi felelős (alsó tagozat)
Piskor Lajosné

tanító, könyvtár szakkollégium, gyógypedagógus

 

4. osztály osztályfőnöke
 matematika, környezetismeret 4.

fejlesztés, napközi
Ravasz Zsanett tanító, természetismeret műveltségterület

magyar 3. természetismeret 5-6.

napközi
Csató Kitti tanító, ének-zene, rajz műveltségterület ének 1.3-4. rajz 2-6.
napközi
 
Medve Ágnes német-magyar szakos tanár

5. osztály osztályfőnöke

német nyelv 4. 5. 6.
magyar nyelv és irodalom 5. 7. 8.
középiskolai előkészítő 8.
Orbán Kálmán

testnevelés szakos tanár

8. osztály osztályfőnöke
testnevelés
1-4. 5-8.

sportkör
Kardos Béla

történelem-informatika szakos

 tanár

6. osztály osztályfőnöke

történelem 5-8. informatika 3-8. etika 5-8. ifjúságvédelmi felelős (felső tagozat)
Horváth Krisztina drámapedagógus tanulószoba felső tagozat
Kovács Józsefné

matematika-földrajz szakos tanár

oktatási informatikus

munkaközösség-vezető
7. osztály osztályfőnöke

matematika 6-8. földrajz 7-8.

középiskolai előkészítő 8.
 Gajó-Vecsera Tünde tanító, gyógypedagógus tanár, néptánc pedagógus

3. osztály osztályfőnöke 

matematika, környezetismeret 3. néptánc,

fejlesztés, tanulószoba
Holczbauerné
Nemes Etelka
földrajz-rajz  szakos  tanár rajz 5-8.
(áttanít)
Sekkné Novák Szilvia műszaki tanár fizika 7-8.
technika 5.6.7. (áttanít)
Fülöp Gábor biológia szakos tanár biológia 7-8. (áttanít)
Juhász Márta tanító néptánc 1-2. 4.
Papp-Szarka Emőke hitoktató hittan 1-4. 5-8.
Varga-Németh Erzsébet

kémia szakos tanár

kémia 7-8. (áttanít)
Kamondi Szilvia gyógytestnevelő

gyógytestnevelés 1-8.